+48733766900

marcin@marcinoniszczuk.pl

Od 0 do 1000zł bez listy adresowej, w krócej niż tydzień?

Witaj,

Tak, to prawda, dzisiaj są takie możliwości, że możesz zarobić 1000zł w Internecie, będąc zupełnie “zielonym”…

Skąd to wiem? Widziałem to na własne oczy na webinarach, szkoleniach marketerów zza oceanu…tam oczywiście mówi się o większych kwotach –
10 000 dolarów w krócej niż miesiąc, a co najważniejsze dostajesz jeszcze GWARANCJĘ powtórzenia tych rezultatów w każdym kolejnym miesiącu…

Powiem Ci szczerze, że jak pierwszy raz to zobaczyłem, byłem w lekkim szoku…
…na początku pomyślałem sobie, że to musi być jakaś “ściema” albo chwyt marketingowy…jednak po dwóch godzinach szkolenia okazało się, że można, a 10 000 dolarów to dopiero początek…

Zawsze, kiedy widzę coś takiego to myślę jak to można by przełożyć na nasz polski rynek…

I nie chwaląc się, ZNALAZŁEM rozwiązanie! Nie powiem Ci, że będziesz mógł zarobić 10 000zł w mniej niż miesiąc ale 1000zł w tydzień jestem w stanie Ci zagwarantować!
Tylko jest jeden warunek ; MUSISZ TO PO PROSTU ZROBIĆ.

Jeśli wdrożysz tę strategię, o której powiem Ci już za chwilę w materiale video, to jeszcze w tym roku masz szansę zarobić pierwsze konkretne pieniądze w Internecie.

Czy jest to dla Ciebie interesujące?

Pamiętaj jednak jedno ; ta strategia działa na 100000% ale TYLKO WTEDY, KIEDY ZOSTANIE ZASTOSOWANA – nie ważne jest to, czy o tym pomyślisz i stwierdzisz, że “fajnie by było” – masz to wdrożyć i to natychmiast! 🙂 Jeśli oczywiście chcesz.

Weź kartkę i długopis, zapraszam do oglądania (kliknij w okienko w prawym dolnym roku filmu, aby oglądać na całym ekranie – będzie wszystko lepiej widoczne)

Zastosuj to i napisz w komentarzu jaki wynik osiągnąłeś.
Umowa stoi?

Pozdrawiam Cię serdecznie
Marcin Oniszczuk

Asia i Marcin Oniszczuk

Obserwuj mnie :
error0
Tagi: , , , , ,

11 thoughts on “Od 0 do 1000zł bez listy adresowej, w krócej niż tydzień?”

 1. Wild Dog pisze:

  Marcin, dlaczego, zawsze kiedy klikam na linki w twoich e-mailach otwiera się jakiś imple-bot. Co to za kurestwo?
  Dostajęwiele e-maili zza oceanu, ale nikt nie stosuje takiego badziewia.
  Czy nie możesz tego zrobić tak jak ludzie za oceanem i nie stosować takich szalonych programów?
  Nie rozumiem po co to potrzbujesz? Chyba chcesz wiedzieć kto otworzyl email?
  Są łatwiejsze metody żeby to zrobić.

  1. oniszcz pisze:

   A w czym Ci to przeszkadza? Dostajesz się na taką stronę na którą powinieneś, a jak dostajesz maile zza oceanu to możesz mi wierzyć, że każdy ma tam taki system, tylko nie nazywa się implebot :)Możesz być tego pewien. Każdy skuteczny marketer tego używa i Tobie również polecam 😉 Bardzo wiele można się z tego dowiedzieć 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie, mniej nerwów, bo są niepotrzebne 🙂

 2. Wild Dog pisze:

  Marcin, nie mam powodów żeby denerwować się, tylko nagle zauważyłem że nikt więcej nie używa tego Implebota z wyjątkiem ciebie i twoich kolegów. Rozumiem powody, chcesz wiedzieć kto, gdzie i kiedy. Ale są chyba lepsze systemy. Powoli, jako profesjonalista, powinieneś rozglądać się za lepszym autoresponderem.

  1. oniszcz pisze:

   To nie chodzi o Autoresponder:) Ale ok, pomyślę o tym 😉

 3. Robert pisze:

  Marcinie, wszystko ok, ale… /ja jestem w takiej sytuacji, że nie mam wielu znajomych ani na Facebook’u ani na żadnym ze społecznościowych portali i co wtedy? Jak zaprosić ludzi na taki webinar? Jak ściągnąć ludzi?

  1. oniszcz pisze:

   Witaj Robercie, widziałem, że wskoczyłeś na nasz kurs/cykl 12 webinarów, także znajdziemy na to rozwiązanie, możesz mi wierzyć :), pozdrawiam Cię serdecznie i głowa do góry!!

 4. Małgoś pisze:

  Witaj zawsze jestem trochę w tyle ,pomysł wydaje się ciekawy i dość prosty ale właśnie to ale.Nie mam adresów email moich znajomych bo to ten wiek gdzie nie bardzo wiadomo jak się obchodzić z komputerem,ja jestem samoukiem i też nie idzie mito najlepiej i co w takim wypadku zrobić? A kasa by się przydała.

  1. oniszcz pisze:

   Uwierz mi, że masz do kogo pisać!! Po prostu wydaje Ci się, że jest inaczej…Ty jak widzę radzisz sobie z takimi rzeczami jak prosty blog na blogspocie – gratuluję!! A na kusie, na który właśnie trwają zapisy powiemy sobie wszystko i zobaczysz, że już dzisiaj masz większą listę adresową niż Ci się wydaję :), pozdrawiam Cię serdecznie.

 5. edward pisze:

  Ja podobnie jak pani Gosia jestem samoukiem i wiele Waszych programów wideo powtarzam żeby cokolwiek zrozumieć i zacząć coś zarabiać bo to że korzystam z internetu zawdzięczam to przyjaciółce choć ona do tego typu zarabiania nastawiona jest mocno sceptycznie a ja za wszelką cenę chcę pokazać że to ma sens i można też zarabiać. Jak to dalej się potoczy zobaczymy ja wieżę że dzięki takim ludziom jak Pan i pańskim kolegom się uda.

 6. Piotr pisze:

  no ale gdzie ten film?…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error

Podobał Ci się wpis? Podziel się nim ze światem:)

Follow by Email
Facebook
YouTube
YouTube
LinkedIn
Instagram