+48733766900

marcin@marcinoniszczuk.pl

“Narodziny Przedsiębiorcy”

“Narodziny Przedsiębiorcy” post thumbnail image

Narodziny przedsiębiorcy

“Świat wokół nas zmienia się tak szybko, jak jeszcze nigdy. To, co zajmowało dziesięciolecia, teraz zajmuje lata albo nawet miesiące.

Ali Brown: „To, co widzimy, to iluzja, którą ludzie żyją od dekad, a mianowicie, że mają zapewnione miejsce pracy na resztę życia.”

Sandra Yancey: „Po raz pierwszy w historii naszego narodu, naszym dzieciom nie powiedzie się tak, jak nam.”

Widzimy, jak nasi przyjaciele tracą pracę; sami tracimy pracę lub obcinają nam pensje.”

Ludzie są przepracowani i źle wynagrodzeni, mają coraz mniej czasu i coraz mniej swobody. Wciąż żyją pod presją. Tak będzie nadal. Nawet jeśli Twój pracodawca Cię kocha, być może będzie musiał obniżyć Ci pensję.”

Les Brown: „To nie w porządku, że w poniedziałek rano wskaźnik zawałów serca wzrasta o 35%. Następuje rozwój technologiczny, a gwarancja stałego zatrudnienia spada. Po prostu wydaję, że stare wzory zarabiania na życie nie są tak niezawodne jak wcześniej. W każdym aspekcie naszego życia jest lepsza metoda, ale wciąż robimy to w stary sposób.”

Żyjemy w najwspanialszym kraju na świecie, w wciąż wiele osób siedzi na tyłku i jest cynicznych.”

Ali Brown: „Wszyscy narzekają na stary model, a ja im mówię: Odpuście sobie, spójrzcie, jakie macie możliwości.”

Eric: „Ponieważ tak duża część naszego życia obraca się wokół pracy i sposobu zarabiania, wiele osób myśli: Po prostu musi być lepszy sposób.”

Paul Zane Pilzer: „Największe wyzwanie, jakiemu musimy stawić czoła, to nie zarabianie pieniędzy; to zastanowienie się, co zrobimy z bezrobotnymi.”

Ludzie boją się, że podejmą złą decyzję. Ludzie boją się nieznanego. Ludzie boją się, że może nie mają wystarczających umiejętności.”

Robert Kiyosaki: Czasy przemysłowe się już skończyły, umarły. Tak więc chodzenie do szkoły, aby zdobyć zawód, to przestarzały pomysł. Stała wypłata to pomysł industrializmu.”

W Master Academy czeka na Ciebie cały 50 minutowy film (z polskim dubbingiem). Kliknij w obrazek poniżej i dołącz do nas już dzisiaj ….

Obserwuj mnie :
error0
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

1 thought on ““Narodziny Przedsiębiorcy””

  1. Jerzy Pietrzyk pisze:

    Marcinie, zajebiste.

    Jesteś Wspaniały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error

Podobał Ci się wpis? Podziel się nim ze światem:)

Follow by Email
Facebook
YouTube
YouTube
LinkedIn
Instagram